Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri | 14. Altın Örümcek, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
2016-03-10 10:00:00
14. ALTIN ÖRÜMCEK’TE 2. AŞAMA GRUP DEĞERLENDİRMELERİ BAŞLADI!
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 21 Şubat’ta 1. aşama olan Ön Eleme sürecinin tamamlanmasının ardından, Grup Değerlendirmeleri süreci 1 Mart itibariyle başladı.
Tüm Katılımcılara Başarılar!


Grup Değerlendirmeleri sürecinde Ön Elemeyi geçen projeler; İnternet, web teknolojileri ve interaktif tasarım konularında deneyimli ve bilgiye sahip profesyonellerden oluşan jüri üyelerinin 100 puan üzerinden yapacağı değerlendirme sonucunda, her kategoride 65 ve üstünde en yüksek puanı alan ilk 10 proje, Final Değerlendirmelerine (3. Aşama) geçecektir. Grup Değerlendirmeleri sürecinin 20 Mart tarihinde sonlanmasıyla, finalistler www.altinorumcek.com adresinden duyurularak, 4 Nisan’da başlayacak son aşama olan Final Değerlendirmelerine geçilecek. Değerlendirme süreçleri hakkında detaylı bilgi için www.altinorumcek.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 


Kısaca Altın Örümcek

2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli jüri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.
Ayrıntılı bilgi için; www.altinorumcek.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
İNDİR