Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri | 14. Altın Örümcek, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
2016-01-04 10:00:00
14. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİNE BAŞVURULAR TAMAMLANDI.
Bu yıl 14.sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular yoğun ilgi ile tamamlandı. Yüzlerce projenin yarışacağı Altın Örümcek Web Ödülleri, 18 Ocak’ta başlayacak değerlendirme sürecinin ardından Haziran ayında ödüllerin dağıtılmasıyla son bulacak.
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan ve bu yıl 14.sü düzenlenen, 13 yıl içerisinde 35 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’ne proje sahipleri tarafından gösterilen ilgi bu yıl da oldukça yoğundu.

Başvuru sürecinin tamamlanmasıyla beraber 18 Ocak 2016 tarihinde başlayacak tamamen internet ortamında ve bağımsız bir şekilde gerçekleşecek değerlendirme süreci başlayacak. 18 Ocak – 24 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak değerlendirme sürecinden sonra, Haziran ayında 41 kategoride en iyi projelere ödüllerin verilmesi ile son bulacak.
İNDİR