Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri | 14. Altın Örümcek, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
2016-04-04 17:04:15
ALTIN ÖRÜMCEK’TE HALK OYLAMASI VE FİNAL HEYECANI
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategori bazında en yüksek puanı alan ve finale katılmaya hak kazanan projeler belli oldu. Jüri 4 – 24 Nisan tarihleri arasında yapacağı final değerlendirmeleri sonrasında her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü alacak projeleri belirleyecek. Bu yıl 14.’sü gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Halk Oylaması www.altinorumcek.com üzerinden gerçekleştiriliyor.
“Halkın Favorileri” için Oylama Başladı!

Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin yaptığı değerlendirmeler ile 41 kategoride finale kalmaya hak kazanan projeler www.altinorumcek.com adresinde duyuruldu. Jürinin her kategoride seçtiği finale kalan projeler aynı zamanda halkın değerlendirmesine de sunuluyor. Jüriden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın favorileri de belli olacak.

İnternet kullanıcılarının organizasyona katılımını teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla Halk Oylaması bu sene www.altinorumcek.com üzerinden gerçekleştiriliyor.
Halkın Favorilerini seçmek için oylamaya katılmak isteyen internet kullanıcıları 4 - 24 Nisan 2016 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesi www.altinorumcek.com adresinden, Facebook hesaplarıyla giriş yaparak oylamaya katılabilirler.
Altın Örümcek Jürisinin katılımıyla 4-24 Nisan tarihleri arasında yapılacak Final Değerlendirmeleri süreci sonunda, kategori bazında ilk 3 site Haziran ayında yapılacak ödül töreninde açıklanacak.
İNDİR