Haberler

18. Altın Örümcek Ödülleri Başvuruları 27 Ocak'ta Başladı

DorukNet tarafından gerçekleştirilecek olan 18. Altın Örümcek Ödüleri için başvurular 27 Ocak itibariyle başladı.

DorukNet tarafından gerçekleştirilecek olan 18. Altın Örümcek Ödülleri için başvurular 27 Ocak itibariyle başladı.

Bu yıl 18’nci kez düzenlenen, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin başarısını resmileştiren, potansiyel yatırımcılara ulaşmasını sağlayan, Türkiye’deki ilk ve tek gelenekselleşmiş bağımsız bir organizasyon olan Altın Örümcek Ödülleri, 27 Ocak itibariyle başladı. 18 yıldır sayısız başarılı projeyi hayata geçiren proje sahiplerini ödüllendirme ve farklı projelerin duyurulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri, bu yıl markaların kurumsal iletişim, dijital pazarlama ve marka temsilcilerini; ajansların ise yaratıcı tasarımcıları, kod geliştiricileri ve proje yöneticilerini 18’nci kez onore edecek.

18. Altın Örümcek Ödülleri’nde “Erken Başvuru” döneminden faydalanmak isteyen katılımcılar, 27 Ocak 2020 – 9 Şubat 2020 tarihleri arasında www.altinorumcek.com adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. “Normal Başvuru” dönemi ise 10 Şubat 2020 – 10 Mart 2020 tarihleri arasında olacak. “Normal Başvuru” dönemiyle birlikte 10 Mart 2020 tarihine kadar, toplam 28 kategoride tüm proje sahiplerinin başvuruları kabul edilecek.

ERKEN BAŞVURU DÖNEMİ

Altın Örümcek Ödülleri bu yıl toplam 28 kategoride, alanında uzman birbirinden değerli jüri üyeleri ile proje sahiplerini ödüllendirmeyi bekliyor. Altın Örümcek Ödülleri’nde geçen yıl olduğu gibi bu yılda “erken başvuru” dönemi uygulanacak. Tüm kategoriler için tek fiyat uygulamasıyla birlikte, “Erken Başvuru” dönemi olan 27 Ocak 2020 – 9 Şubat 2020 tarihleri arasında katılımcılar, başvurularını %20 indirimle yapabilecekler. “Erken Başvuru” döneminin ardından, “Normal Başvuru” dönemi 10 Şubat 2020 – 10 Mart 2020 tarihleri arasında olacak. 18. Altın Örümcek Ödülleri önceki yıllardan farklı olarak bu yıl yaz döneminde Haziran ayı içerisinde düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Katılımcılar başvuru ve kategorilerle ilgili detaylı bilgiye www.altinorumcek.com adresinden ulaşabilirler.