Haberler

20. Altın Örümcek Ödülleri Çok Yakında Ödülleri Başlıyor!

Dijital pazarlama, e-ticaret, internet girişimciliği gibi alanlarda yaşanan hızlı gelişme, her geçen gün yeni platformların kullanıcılara sunulmasını sağlıyor. Ticaret, eğitim, eğlence ve gıda gibi farklı iş kollarında gerçekleştirilen internet projelerinin çokluğu ise en iyinin kim olduğu sorusunu gündeme taşıyor. İnternet siteleri ve mobil uygulamalar arasındaki en iyiler ise her sene olduğu gibi bu yıl da Altın Örümcek Ödülleri’yle belirleniyor. 2022 yılında düzenlenecek olan 20. Altın Örümcek Ödülleri, çok sayıda kategorinin en iyi ve başarılı projelerini seçmek için çalışmalara başlıyor.

Dijital Dünyanın Oscarı: Altın Örümcek

İlk olarak 2002 yılında düzenlenen, çeşitli devlet kademelerinin ve internet girişimlerinin de desteğini alan Altın Örümcek Ödülleri, Türkiye’nin internet sektöründeki en prestijli ve en güçlü ödülleri olarak kabul ediliyor. İnternet sitelerinin ve mobil uygulamaların hem alanında uzman jüri üyeleri hem de halk oylamasıyla değerlendirildiği yarışmada projeler pek çok açıdan mercek altına alınıyor. İnternet sitelerini ve mobil uygulamalarını kullanılabilirlik, yenilik, güvenlik, hız, kolaylık ve stabilite gibi alanlarda değerlendiren Altın Örümcek Ödülleri, aynı zamanda zengin kategorileriyle de öne çıkıyor. Altın Örümcek Ödülleri; yemek, finans, eğitim, e-ticaret, eğlence gibi çok sayıda kategori için ayrı ayrı düzenleniyor ve böylece alanında başarı gösteren tüm girişimlere öne çıkma fırsatı sunuyor.

Ajanslar ve Markalar İçin Büyük Fırsat

2022 yılında 20. kez düzenlenecek olan Altın Örümcek Ödül törenleri, dijital ajanslar ve markalar için en önemli fırsatlar arasında kabul ediliyor. İnternet siteleri için ayrı, mobil uygulamalar için ayrı verilen Altın Örümcek Ödülleri, çalışmalarınızı geniş kitlelere duyurmanız ve başarınızı tescillemeniz açısından da büyük önem taşıyor. Siz de tasarladığınız internet sitesini ya da kullanıma sunduğunuz mobil uygulamayı tescilli bir başarı hikâyesine dönüştürmek isterseniz 20. Altın Örümcek Ödülleri için başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz 25 Ocak - 5 Şubat 2022 tarihleri arasındaki erken başvuruları değerlendirebilir ve başvuru ücretinde indirim avantajından da yararlanabilirsiniz. Dijital dünyanın en prestijli ödül töreninde Türkiye’nin en iyileri arasında boy göstermek ve başarınızı sektörünüze ilan etmek için 20. Altın Örümcek Ödülleri’ni kaçırmayın!