Haberler

20.Altın Örümcek Ödülleri En İyi Web Sitesi Ödülü Hakkında

DorukNet olarak, 2002 yılından bugüne kadar düzenlediğimiz Altın Örümcek Ödülleri'ni, bu yıl da 20. kez başarıyla tamamladık. Şeffaf ve bağımsız olmasının yanında, sektörün tüm paydaşlarından oluşan ve tamamen gönüllülük esasıyla katılım gösteren jüri üyeleri, yüzlerce projeyi dikkatle inceledi ve değerlendirdi. Bu nedenle kendilerine, değerli zamanlarını harcadıkları ve emek gösterdikleri için teşekkür ediyoruz.

Altın Örümcek organizasyonu olarak, bu yıl bir ilki yaşadık. Jüri üyelerimizin fikirleri ve yorumlarını da göz önünde bulundurarak aldığımız karar neticesinde, EN İYİ WEB SİTESİ ödülünün takdim edilmesi uygun görülmemiştir.

Her yıl Altın Örümcek Ödülleri'ne katılan proje sahipleri ve ajanslar başta olmak üzere, jüri üyelerimizden gelen öneri ve yorumlar ile gelişmeye devam ediyor, bu güveni korumak ve pekiştirmek adına, özenle çalışmaya devam ediyoruz.

EN İYİ WEB SİTESİ ödülünün, 2022 yılı dönemine özel olarak takdim edilmemesinin, sektörün tüm paydaşları ve katılımcılarımız tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz.

Bir sonraki yıl görüşmek dileğiyle!

Saygılarımızla,

DorukNet