Halkın Favorileri

Halkın Favorileri

Halkın Favorileri 

 Advergame

Nokia Lumia 9252i Keşfet nokialumia925.sporx.com

  • Maximum İletişim Hizmetleri

HF

 Alışveriş ve Yaşam Merkezleri ( AVM )

Özdilek AVM ozdilek.com.tr

  • Özdilek AVM

  • Profornet
HF

 Bankacılık & Finans

Koçfinans kocfinans.com.tr

  • Koçfinans

  • Gri Creative
HF

 Banner

Bosch Ev Aletleri vimeo.com

  • Bosch Yetkili Servisleri

  • Mvmdigital
HF

 Bilgi Teknolojileri Donanım & Yazılım

Piranha piranha.com.tr

  • Piranha

  • Firmasoft
HF

 Blog

Keşfetsene kesfetsene.com

  • Taflan Kandemir & Barış Evrüke

  • Wizard Digital
HF

 Eğitim

Nette Kariyer nettekariyer.com.tr

  • G.K.M Özel Eğitim Hizmetleri

  • Venüs Ajans
HF

 Eğlence ( Radyo / TV / Oyun / Bahis / Müzik )

Turuncu Levye turunculevye.com


  • CNT Interaktif Bilgi Teknolojileri
HF

 En İyi Mobil Web Sitesi

Zorlu Center PSM zorlupsm.com

  • Zorlu Center PSM

  • MadeByCat
HF

 E-Ticaret ( Servisler )

Gitti Gidiyor gittigidiyor.com

  • Gitti Gidiyor

HF

 Etkinlik & Kültür Sanat

Ulucanlar Cezaevi Müzesi 360ulucanlar.altindag.bel.tr

  • Altındağ Belediyesi

  • Aksan Bilişim
HF

 Gayrimenkul & Emlak Siteleri

Tarlabaşı 360 taksim360.com.tr

  • Çalık Gayrimenkul

  • Zadaca Dijital Medya
HF

 Haber Siteleri

İndigo Dergisi indigodergisi.com

  • İndigo Dergisi

HF

 İnternet Bankacılığı

TEB Pratik Şube teb.com.tr

  • Türk Ekonomi Bankası

  • C-Section
HF

 Kariyer ve İK Siteleri

Türk Telekom Kariyer turktelekomkariyer.com

  • Türk Telekom

  • MagiClick Digital
HF

 Kurumsal Web Sitesi

TTNET ttnet.com.tr

  • TTnet

  • MagiClick Digital
HF

 Mikrosite

Siemens siemens.com.tr

  • Siemens Türkiye

  • MadeByCat
HF

 Okul

Avrupa Koleji avrupakoleji.com

  • Avrupa Koleji

  • DiversEffect
HF

 Otel

Zorlu Holding zorlugrand.com


  • Gri Creative
HF

 Otomotiv

Var mı Arttıran? varmiarttiran.com

  • Escar Otomotiv

  • Woohoo Digital
HF

 Perakendecilik & Mağazacılık

Tansaş tansas.com.tr

  • Migros

  • Dreams&Bytes
HF

 Portal

Yemek Mutfak yemekmutfak.com


  • On8 İletişim
HF

 Reklam / PR / İnteraktif Ajans Siteleri

Wizard Digital Agency wizard.com.tr

  • Wizard Digital

HF

 Restaurant & Cafe & Gece Mekanı

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu kasibeyaz.com.tr

  • Kaşıbeyaz Lezzet Grubu

  • Code&Graph
HF

 Sağlık

Yol Arkadaşımsın yolarkadasimsin.com

  • Novartis

  • Tazefikir
HF

 Seri İlan

Arabam.com arabam.com

  • Doğan Gazetecilik İnternet Hizmetleri

HF

 Sigortacılık

Sigortam.net sigortam.net

  • Sigortam.net

HF

 Sivil Toplum Organizasyonları / Sosyal Sorumluluk

Yol Arkadaşımsın yolarkadasimsin.com

  • Novartis

  • Tazefikir
HF

 Sosyal Medya Kampanyası

Feeling Good Colors feelinggoodcolors.com

  • Hillside Feeling Good

  • CLOUD Creative Network
HF

 Spor

Evde Fitness evdefitness.com

  • Evde Fitness

  • DiversEffect
HF

 Telekomünikasyon

Türksat Kablo turksatkablo.com.tr

  • Türksat

  • Karınca İnteraktif Medya
HF

 Topluluk / Sosyal İletişim

Vira Grubu haydevira.net

  • Vira Grubu

  • 885 Design
HF

 Turizm & Seyahat

Keşfetsene kesfetsene.com


  • Wizard Digital
HF

 Ünlü Siteleri

Atiye atiye.com


  • iGOAİMALATHANE
HF

 Üretim & Sanayi

Siemens siemens.com.tr

  • Siemens Türkiye

  • MadeByCat
HF

 Yaşam

Penguen Yemek Tarifleri penguenyemektarifleri.com

  • Penguen Gıda

  • Floki Web Solutions
HF

 Yiyecek & İçecek

Tavvuk tavvuk.com

  • Keskinoğlu Grubu

  • Gen3 Creative
HF