Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

Mynet mynet.com

  • Mynet

1.

En İyi Kurumsal Kimlik

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Tariş Zeytin tariszeytin.com.tr

  • Tariş Zeytin

2.

En İyi Portal

Mynet mynet.com

  • Mynet

1.

Turk.net turk.net


2.

E-Kolay.net e-kolay.net


3.

En İyi B2B Sitesi

Index Pazar indexpazar.com

  • Index Grup

1.
2.

Ortax.net ortax.net


3.

En iyi B2C Sitesi

Biletix.com biletix.com

  • Biletix

1.

YemekSepeti yemeksepeti.com


2.

En İyi Bankacılık & Finans & Sigortacılık Sitesi

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Para Garanti paragaranti.com

  • Garanti Bankası

2.

Sigortam.net sigortam.net


3.

En İyi Medya & Haber Sitesi

Ntvmsnbc ntvmsnbc.com

  • NTVMSNBC

1.

Hürriyet hurriyetim.com.tr

  • Doğan Yayın Holding

2.

Radikal radikal.com.tr

  • Radikal

3.

En İyi Görsel Tasarım

Koton koton.com.tr

  • Koton

1.
2.

Gallia Design galliadesign.com


3.

En İyi Sağlık Sitesi

Bebek.com bebek.com

  • Bebek.com

1.

Kan Bankası kanbankasi.gen.tr


2.

Doktorum Online doktorumonline.net


3.

En İyi Otomotiv Sitesi

Otomax otomax.com

  • Otomax

1.

Arabam.com arabam.com


2.

Opel Motor Sport opelmotorsport.com.tr

  • Opel

3.

En İyi Turizm Seyehat Sitesi

Book In Turkey bookingturkey.com

  • Booking Türkiye

1.

Bigg Travel biggtravel.com


2.

Sonfiyat.com sonfiyat.com


3.

En İyi Eğlence Eğlence & Oyun Sitesi

İtiraf.com itiraf.com

  • itiraf.com

1.

Kahkaha.com kahkaha.com


2.

Yorumcu.com yorumcu.com


3.

En İyi Spor Sitesi

Scuba Türkiye scubaturkiye.com

  • Scuba Türkiye

1.

Ajans Spor ajansspor.com


2.

Turkeyandgolf.com turkeyandgolf.com

  • Turkeyandgolf.com

3.

En İyi Eğitim Sitesi

A Kampus akampus.com

  • akampus.com

Tebeşir.com tebesir.com


2.

Mezun.com mezun.com


3.

En İyi Kamu Kurumu

IETT iett.gov.tr

  • Internet Explorer
  • İETT

1.

İBB ibb.gov.tr

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi

2.

Ankara Emniyet ankaraemniyet.gov.tr


3.

En İyi Sivil Toplum Sitesi

Sikayetvar.com sikayetvar.com


1.
2.

TEGV tegv.org

  • Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı

3.

En İyi Kişisel Web Sitesi

Ekşi Sözlük eksisozluk.com

  • Ekşi Sözlük

1.

En İyi İçeriğe Sahip Web Sitesi

Gebelik.org gebelik.org

  • Gebelik.org

1.

En Yaratıcı Tasarım

Jayaka jayaka.com

  • Jayaka

1.

En Fonksiyonel Tasarım

Hazır Kod hazirkod.com

  • Hazırkod.com

1.

Jüri Teşvik Ödülleri

Turkihracat.org turkihracat.org

  • Turkihracat.org

Fotoport.com fotoport.com

  • Fotoport.com

Vergi Portalı vergiportali.com

  • vergiportali.org

Yarış Kazan yariskazan.com

  • Yariskazan.com

Şirin Tepe Evleri sirintepeevleri.com

  • Şirin Tepe Evleri

Netbir.com netbir.com

  • Netbir.com

Otodizayn.com otodizayn.com

  • otodizayn.com

Sigarayibirak.com sigarayibirak.com

  • Sigarayibirak.com