Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.

En İyi İçerik

Juri Teşvik Ödülü

Benim Sinemalarım benimsinemalarim.com


1.

Online Fizik onlinefizik.com


2.

Sigara.org sigara.org


3.

Yorum Sizden yorumsizden.com


HF

Aktivite / Kampanya

Rockncoke.com rockncoke.com

  • Coca Cola

1.

Kızları Topla kizlaritopla.com


2.
3.

Bilgi Teknolojileri

HP hp.com.tr


  • Hewlett-Packard
1.

Reklamz.com reklamz.com


2.

Mobil İletişim mobiletisim.com


3.

Bilim

Gen Bilim genbilim.com


1.

Tıp Terimleri tipterimleri.com


2.

Net Matematik netmatematik.com


3.

Bloglar

Altı Üstü Tasarım altiustutasarim.com


1.
3.

Anti Kunti antikunti.com


3.

Çevrimiçi Bankacılık

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Akbank akbank.com

  • Akbank

2.
3.

Eğitim

Kazanırız kazaniriz.biz


1.

Traport.org traport.org


2.

Dersimiz İngilizce dersimizingilizce.com


3.

Emlakçılık

İstinyePark istinyepark.com


1.

Mynet Emlak emlak.mynet.com

  • Mynet

2.

Re/Max remax.com.tr

  • Re/Max Türkiye

3.

E-Ticaret

Türk Hava Yolları thy.com

  • Türk Hava Yolları

1.

Biletix biletix.com

  • Biletix

2.

Yemek Sepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

3.

Finansal Servisler

Para Garanti paragaranti.com

  • Garanti Bankası

1.

Evim Garanti evimgaranti.com


2.

Akbank Yatırımcı yatirimci.akbank.com

  • Akbank

3.

Haber

1.

Zaman Gazetesi zaman.com.tr


2.

Mynet Haber haber.mynet.com

  • Mynet

3.

Kamu Kurumu

İBB ibb.gov.tr

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi

1.

Beşiktaş Belediyesi besiktas.bel.tr


2.

Traport.org traport.org


3.

Kariyer & İş Bulma

Yenibiris.com yenibiris.com


1.

Türk Hava Yolları thy.com


2.

Akbank akbank.com

  • Akbank

2.

Kurumsal İletişim

Garanti Bankası garanti.com.tr


1.

Türk Hava Yolları thy.com


2.
3.

Kültürel Organizasyonlar

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.

Düş Evi Sanat dusevisanat.com


2.

Altın Portakal Türsak Vakfı altinportakal.tursak.org.tr

  • Tursak

3.

Medya & Eğlence

Kala Film kalafilm.com


1.
2.

Moda

Moda Türkiye modaturkiye.com


1.

LTB Jeans ltbjeans.com

  • LTB

2.

Müzik

1.

Müzik Kutusu muzikkutusu.com


2.
3.

Okul & Öğrenci

Doğuş Çocuk doguscocuk.com.tr


1.

Bilfen Okulları bilfen.com


  • Zadaca Dijital Medya
2.
3.

Otomotiv

Yeni Clio yeniclio.com


1.

Hyundai hyundai.com.tr

  • Hyundai

3.

Oyun

Ülker Oyun ulkeroyun.com


1.

Gammerbug.net gamerbug.net


2.

Turksportal turksportal.net


3.

Pazarlama / İletişim

Reklamz.com reklamz.com


1.

Garanti Plexi flexicard.com.tr

  • Garanti Bankası

2.

SVSstudios svstudios.com


3.

Perakendecilik & Mağazacılık

Ottoman Empire T-Shirts ottomanempiretshirts.com

  • Ottoman Empire T-Shirts

1.

Vakkoroma Online Alışveriş vakkorama.com.tr

  • Vakkorama

2.

E-Aris e-aris.com

  • E-Aris

3.

Portal

1.

İstanbul.com istanbul.com


2.

Bagdatcaddesi.net bagdatcaddesi.net


3.

Profesyonel Servisler

Evim garanti evimgaranti.com

  • Garanti Bankası

1.
3.

Radyo & TV

TVdenevar.com tvdenevar.com


1.

Radion 101 radion101.com


2.

Dinamo.FM dinamo.fm


3.

Rehber / Değerlendirme

Sikayetvar.com sikayetvar.com


1.

Reklamlar.tv reklamlar.tv


2.
3.

Sağlık

Hospitalium hospitalium.com


2.
3.

Sanat

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.

Cem Boyner - Uzak Yakın cemboyner-uzakyakin.com


2.
3.

Sanayi ve Ticaret Birlikler

TMME tmme.org.tr

  • Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi

1.

Kuşadası Ticaret Odası kuto.org.tr


2.

Servisler

1.

Kuşadası Ticaret Odası kuto.org.tr


2.

Sigortacılık

Tekfen Sigorta tekfensigorta.com.tr


1.

Tramer tramer.org.tr

  • Tramer

2.

Sinema & Film

Sinema.com sinema.com

  • Sinema.com

2.

Organize İşler organizeisler.com


3.

Sivil Toplum Organizasyonları

Engelsiz Erişim Derneği engelsizerisim.com


1.

Türk Eğitim Vakfı tev.org.tr


3.

Spor

Lig TV ligtv.com.tr

  • Digiturk

1.

Maçkolik mackolik.com


2.

Süper Spor superspor.com


3.

Telekomünikasyon

Koç.net koc.net


2.

Topluluk / Sosyal İletişim

1.

A Kampüs akampus.com


2.

Doğus Çocuk doguscocuk.com.tr


3.

Turizm

Ağaoğlu My Resort agaoglumyresort.com.tr

  • Ağaoğlu Şirketler Grubu

  • Zadaca Dijital Medya
1.

Bukla Tur bukla.com


2.

Bozcaada Rehberi bozcaadarehberi.com


3.

Ünlü Siteleri / Hayran Siteleri

Sertab Erener sertab.com


1.

Yalın Online yalinonline.com


2.

Serdar Ortaç serdarortac.net


3.

Üretim & Sanayi

Tat tat.com.tr

  • Tat Gıda

1.

Marshall Boya marshallboya.com


2.
3.

Yaratıcı Servisler

1.

Can Gürbüz cangurbuz.com


2.

Young New Media young.com.tr


3.

Yaşam Tarzı

İstanbul.com istanbul.com


1.

Bağdat Caddesi bagdatcaddesi.net


2.

Rakısever rakisever.com


3.

Yiyecek & İçecek

Tekel Birası tekelbirasi.com


1.

Yemek Sepeti yemeksepeti.com


2.

Cuppa Juice cuppajuice.com


3.

En İyi İlk 5 Site

Garanti Bankası garanti.com.tr


İstanbul Modern istanbulmodern.org


Türk Hava Yolları thy.com

  • Türk Hava Yolları

HF