Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.
En İyi Web Sitesi

En İyi İçerik

1.
En İyi İçerik

Juri Teşvik Ödülü

Benim Sinemalarım benimsinemalarim.com


1.
Juri Teşvik Ödülü

Online Fizik onlinefizik.com


2.

Sigara.org sigara.org


3.

Yorum Sizden yorumsizden.com


Halkın Favorisi

Aktivite / Kampanya

Rockncoke.com rockncoke.com

  • Coca Cola

1.
Aktivite / Kampanya

Kızları Topla kizlaritopla.com


2.

LSYM lsym.com


3.

Bilgi Teknolojileri

HP hp.com.tr


  • Hewlett-Packard
1.
Bilgi Teknolojileri

Reklamz.com reklamz.com


2.

Mobil İletişim mobiletisim.com


3.

Bilim

Gen Bilim genbilim.com


1.
Bilim

Tıp Terimleri tipterimleri.com


2.

Net Matematik netmatematik.com


3.

Bloglar

Altı Üstü Tasarım altiustutasarim.com


1.
Bloglar

Bigumigu antikunti.com


3.

Anti Kunti antikunti.com


3.

Çevrimiçi Bankacılık

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.
Çevrimiçi Bankacılık

Akbank akbank.com

  • Akbank

2.

FinansBank finansbank.com.tr


3.

Eğitim

Kazanırız kazaniriz.biz


1.
Eğitim

Traport.org traport.org


2.

Dersimiz İngilizce dersimizingilizce.com


3.

Emlakçılık

İstinyePark istinyepark.com


1.
Emlakçılık

Mynet Emlak emlak.mynet.com

  • Mynet

2.

Re/Max remax.com.tr

  • Re/Max Türkiye

3.

E-Ticaret

Türk Hava Yolları thy.com

  • Türk Hava Yolları

1.
E-Ticaret

Biletix biletix.com

  • Biletix

2.

Yemek Sepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

3.

Finansal Servisler

Para Garanti paragaranti.com

  • Garanti Bankası

1.
Finansal Servisler

Evim Garanti evimgaranti.com


2.

Akbank Yatırımcı yatirimci.akbank.com

  • Akbank

3.

Haber

NTVMSNBC ntvmsnbc.com


1.
Haber

Zaman Gazetesi zaman.com.tr


2.

Mynet Haber haber.mynet.com

  • Mynet

3.

Kamu Kurumu

İBB ibb.gov.tr

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi

1.
Kamu Kurumu

Beşiktaş Belediyesi besiktas.bel.tr


2.

Traport.org traport.org


3.

Kariyer & İş Bulma

Yenibiris.com yenibiris.com


1.
Kariyer & İş Bulma

Türk Hava Yolları thy.com


2.

Akbank akbank.com

  • Akbank

2.

Kurumsal İletişim

Garanti Bankası garanti.com.tr


1.
Kurumsal İletişim

Türk Hava Yolları thy.com


2.

Akbank akbank.com


3.

Kültürel Organizasyonlar

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.
Kültürel Organizasyonlar

Düş Evi Sanat dusevisanat.com


2.

Altın Portakal Türsak Vakfı altinportakal.tursak.org.tr

  • Tursak

3.

Medya & Eğlence

Kala Film kalafilm.com


1.
Medya & Eğlence

Power Club powerclub.com.tr


2.

Moda

Moda Türkiye modaturkiye.com


1.
Moda

LTB Jeans ltbjeans.com

  • LTB

2.
3.

Müzik

Dream TV dreamtv.com.tr


1.
Müzik

Müzik Kutusu muzikkutusu.com


2.

Power Club powerclub.com.tr


3.

Okul & Öğrenci

Doğuş Çocuk doguscocuk.com.tr


1.
Okul & Öğrenci

Bilfen Okulları bilfen.com


2.

Educacity educacity.com


3.

Otomotiv

Yeni Clio yeniclio.com


1.
Otomotiv

N2 n2.com.tr

  • N2

2.

Hyundai hyundai.com.tr

  • Hyundai

3.

Oyun

Ülker Oyun ulkeroyun.com


1.
Oyun

Gammerbug.net gamerbug.net


2.

Turksportal turksportal.net


3.

Pazarlama / İletişim

Reklamz.com reklamz.com


1.
Pazarlama / İletişim

Garanti Plexi flexicard.com.tr

  • Garanti Bankası

2.

SVSstudios svstudios.com


3.

Perakendecilik & Mağazacılık

Ottoman Empire T-Shirts ottomanempiretshirts.com

  • Ottoman Empire T-Shirts

1.
Perakendecilik & Mağazacılık

Vakkoroma Online Alışveriş vakkorama.com.tr

  • Vakkorama

2.

E-Aris e-aris.com

  • E-Aris

3.

Portal

Mynet mynet.com


1.
Portal

İstanbul.com istanbul.com


2.

Bagdatcaddesi.net bagdatcaddesi.net


3.

Profesyonel Servisler

Evim garanti evimgaranti.com

  • Garanti Bankası

1.
Profesyonel Servisler
2.

And Club andclub.com.tr


3.

Radyo & TV

TVdenevar.com tvdenevar.com


1.
Radyo & TV

Radion 101 radion101.com


2.

Dinamo.FM dinamo.fm


3.

Rehber / Değerlendirme

Sikayetvar.com sikayetvar.com


1.
Rehber / Değerlendirme

Reklamlar.tv reklamlar.tv


2.

Mobimag mobimag.com


3.

Sağlık

1.
Sağlık

Hospitalium hospitalium.com


2.

Revir revir.com


3.

Sanat

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.
Sanat

Cem Boyner - Uzak Yakın cemboyner-uzakyakin.com


2.

Dinodream dinodream.com


3.

Sanayi ve Ticaret Birlikler

TMME tmme.org.tr

  • Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi

1.
Sanayi ve Ticaret Birlikler

Kuşadası Ticaret Odası kuto.org.tr


2.

Servisler

Biletix biletix.com


1.
Servisler

Kuşadası Ticaret Odası kuto.org.tr


2.

Sigortacılık

Tekfen Sigorta tekfensigorta.com.tr


1.
Sigortacılık

Tramer tramer.org.tr

  • Tramer

2.

Sinema & Film

1.
Sinema & Film

Sinema.com sinema.com

  • Sinema.com

2.

Organize İşler organizeisler.com


3.

Sivil Toplum Organizasyonları

Engelsiz Erişim Derneği engelsizerisim.com


1.
Sivil Toplum Organizasyonları
2.

Türk Eğitim Vakfı tev.org.tr


3.

Spor

Lig TV ligtv.com.tr

  • Digiturk

1.
Spor

Maçkolik mackolik.com


2.

Süper Spor superspor.com


3.

Telekomünikasyon

1.
Telekomünikasyon

Koç.net koc.net


2.

Topluluk / Sosyal İletişim

Dinodream dinodream.com


1.
Topluluk / Sosyal İletişim

A Kampüs akampus.com


2.

Doğus Çocuk doguscocuk.com.tr


3.

Turizm

My Mountain Uludağ agaoglumyresort.com.tr

  • Ağaoğlu Şirketler Grubu

1.
Turizm

Bukla Tur bukla.com


2.

Bozcaada Rehberi bozcaadarehberi.com


3.

Ünlü Siteleri / Hayran Siteleri

Sertab Erener sertab.com


1.
Ünlü Siteleri / Hayran Siteleri

Yalın Online yalinonline.com


2.

Serdar Ortaç serdarortac.net


3.

Üretim & Sanayi

Tat tat.com.tr

  • Tat Gıda

1.
Üretim & Sanayi

Marshall Boya marshallboya.com


2.

Matusan matusan.com


3.

Yaratıcı Servisler

Paternika paternika.com


1.
Yaratıcı Servisler

Can Gürbüz cangurbuz.com


2.

Young New Media young.com.tr


3.

Yaşam Tarzı

İstanbul.com istanbul.com


1.
Yaşam Tarzı

Bağdat Caddesi bagdatcaddesi.net


2.

Rakısever rakisever.com


3.

Yiyecek & İçecek

Tekel Birası tekelbirasi.com


1.
Yiyecek & İçecek

Yemek Sepeti yemeksepeti.com


2.

Cuppa Juice cuppajuice.com


3.

En İyi İlk 5 Site

Akbank akbank.com


Garanti Bankası garanti.com.tr


İstanbul Modern istanbulmodern.org


Biletix biletix.com


Türk Hava Yolları thy.com

  • Türk Hava Yolları

Halkın Favorisi