Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.
En İyi Web Sitesi

En İyi İçerik

TNN.net tnn.net

  • Türk.net

1.
En İyi İçerik

En Erişilebilir Web Sitesi

Otokar otokar.com

  • Otokar

1.
En Erişilebilir Web Sitesi

Chip chip.com.tr

  • Chip

1.
En Erişilebilir Web Sitesi

Onur Ödülü

Bedri Rahmi bedrirahmi.com

  • Bedri Rahmi

1.
Onur Ödülü

Girişimcilik

Süper Teklif superteklif.com

  • Süper Teklif

1.
Girişimcilik

Juri Teşvik Ödülü

Annem Mutfak TV annemmutfakta.tv

  • Annem Mutfak TV

1.
Juri Teşvik Ödülü

Juri Özel Ödülü

Engellere Rağmen engellereragmen.com

  • Engellere Rağmen

1.
Juri Özel Ödülü

Advergame / Kampanya

Yazıklar Değil Mi Carlosa yazikdegilmicarlosa.com


1.
Advergame / Kampanya

Patrona Mesaj patronamesaj.com


2.

Tarife Yumurtlayan Tavuk turkcell.com.tr

  • Turkcell

3.

Bilgi Teknolojileri (Donanım & Yazılım)

Tamindir.com tamindir.com

  • Tamindir.com

1.
Bilgi Teknolojileri (Donanım & Yazılım)

Chip chip.com.tr

  • Chip

2.

Bilgi.com bilgi.com

  • Bilgi.com

3.

Bilişim & Araştırma

Tıp Terimleri tipterimleri.com


1.
Bilişim & Araştırma

Biyo Türk biyoturk.org

  • Biyo Türk

2.

Gen Bilim genbilim.com


3.

Bloglar

Cafe Fernando cafefernando.com


1.
Bloglar

Nyc 2 İst nyc2ist.com


2.

Kendinigelistir.com kendinigelistir.com

  • Kendinigelistir.com

3.

Çevrimiçi Bankacılık

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.
Çevrimiçi Bankacılık

Akbank akbank.com

  • Akbank

2.

Eğitim

Flash Okulu flashokulu.com

  • Flash Okulu

1.
Eğitim
2.

Zargan zargan.com

  • Zargan İngilizce Sözlük

3.

Emlakçılık

Capital Courtyard capitalcourtyard.com


1.
Emlakçılık

Stargate Konutları stargatekonutlari.com


2.
3.

E-Ticaret

Biletix biletix.com


1.
E-Ticaret

YemekSepeti yemeksepeti.com


2.
3.

Etkinlik

Yedigün Ormanı yedigunormani.com

  • Yedigün

1.
Etkinlik

RocknCoke rockncoke.com

  • Coca Cola

2.

Akbank Kısa Film akbankkisafilm.com

  • Akbank

3.

Finansal Servisler

Para Garanti paragaranti.com

  • Garanti Bankası

1.
Finansal Servisler

Garanti Pos garantipos.com.tr

  • Garanti Bankası

2.
3.

Haber

Gazeteport gazeteport.com.tr

  • Gazeteport

1.
Haber

Seçim 2007 secim2007.ntvmsnbc.com

  • NTVMSNBC

2.

İçerik Paylaşımı

İzlesene.com izlesene.com

  • izlesene.com

1.
İçerik Paylaşımı

Vidivodo.com vidivodo.com

  • Vidivodo.com

2.

Blogcu.com blogcu.com

  • Blogcu.com

3.

İlaç Sanayi

Ertesi Sabah ertesisabah.com

  • Ertesi Sabah

1.
İlaç Sanayi

Saçım Dökülüyor sacimdokuluyor.com

  • Saçım Dökülüyor

2.

Bilim İlaç bilimilac.com.tr

  • Bilim İlaç

3.

Kamu Kurumu

İBB ibb.gov.tr

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi

1.
Kamu Kurumu

Milli Saraylar millisaraylar.net

  • TBMM Milli Saraylar

2.

Dolmabahçe Sarayı dolmabahcesarayi.com

  • TBMM Milli Saraylar

3.

Kariyer ve İş Bulma

Kariyer.net kariyer.net

  • Kariyer.Net

1.
Kariyer ve İş Bulma

Jobula jobula.com


2.

Trio İK trio-ik.com.tr


3.

Kişisel Web Sitesi

Burcu Ovacık burcuovacik.com


1.
Kişisel Web Sitesi

Hasan Ersöz hasanersoz.com


2.

Uzay Elbisem Yok uzayelbisemyok.com


3.

Kurumsal Web Sitesi

1.
Kurumsal Web Sitesi
2.
3.

Kültürel Kurum ve Kuruluşlar

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.
Kültürel Kurum ve Kuruluşlar

Akbank Sanat akbanksanat.com

  • Akbank

2.

Borusan Sanat borusansanat.com

  • Borusan

3.

Lokalizasyon

1.
Lokalizasyon
2.

Ben And Jerrys benandjerrys.com.tr


3.

Moda

1.
Moda
2.

Lc Waikiki lcwaikiki.com


3.

Müzik

Turkish Music Portal turkishmusicportal.org

  • Türk Kültür Vakfı

1.
Müzik

Müzik Kutusu muzikkutusu.com


2.

Doublemoon doublemoon.com.tr


3.

Okul / Öğrenci

Mutfak Sanatları Akademisi msa.com.tr


1.
Okul / Öğrenci

Bonbon Anaokulu bonbonanaokulu.com


2.

Young Guru Academy youngguruacademy.org


3.

Online Dergi

Emecmua.com emecmua.com


1.
Online Dergi

Bak Dergisi bakdergisi.com


2.

Yazı Değirmenleri yazidegirmenleri.com


3.

Otomotiv

Doğuştan Yetenekli dogustanyetenekli.com

  • Doğus Otomotiv

1.
Otomotiv

Neziroğlu neziroglu.com.tr

  • Neziroğlu Motorlu Araçlar

2.

Honda honda.com.tr

  • Honda Türkiye

3.

Oyun

Fox Sanal Başkan fox.sanalbaskan.com


1.
Oyun
2.

GamerBug gamerbug.net


3.

Pazarlama / İletişim

Circus circus.com.tr


  • Circus Interactive
1.
Pazarlama / İletişim

The Partners thepartners-ist.com


2.

Reklamz reklamz.com


3.

Perakendecilik & Mağaza

Duvar Kağıdı duvar-kagidi.com

  • Yütaş

1.
Perakendecilik & Mağaza
2.
3.

Portal

İstanbul.com istanbul.com

  • istanbul.com

1.
Portal

G.net g.net


2.

Mynet mynet.com


3.

Profesyonel Servisler

Kobi Finans kobifinans.com.tr

  • Finansbank

1.
Profesyonel Servisler

DenetimNet denetimnet.net


2.

Kobi Eğitim kobiegitim.com

  • Intel

3.

Radyo / TV

Dream Tv dreamtv.com.tr


1.
Radyo / TV
2.

Dinamo FM dinamo.fm


3.

Rehber / Değerlendirme

TVdenevar.com dugun.com


2.

Düğün.com dugun.com


2.
3.

Restaurant & Bar

Musa Ustam musaustam.com


1.
Restaurant & Bar

Mihrimah Sultan mihrimahsultan.com


2.

Cahide Cerabet cahidecabaret.com


3.

Sağlık

Aşı Dünyası asidunyasi.com


1.
Sağlık

Alzheimer Nedir? alzheimernedir.com


2.

Revir revir.com


3.

Sanat

İstanbul Modern istanbulmodern.org

  • İstanbul Modern

1.
Sanat

İstanbul Sanat Evi istanbulsanatevi.com


2.

Antik A.Ş. Müzayede antikas.com

  • Artam Antik A.Ş.

3.

Sanayi ve Ticaret Birlikler

Kuşadası Ticaret Odası kuto.org.tr


1.
Sanayi ve Ticaret Birlikler

Mobilya Sanayiciler Derneği mosder.org.tr


2.

Servisler

İşte Lezzet istelezzet.com


1.
Servisler

444çicek.com 444cicek.com


2.

Kuryesepeti.com kuryesepeti.com


3.

Seyahat

Bookin Turkey bookinturkey.com

  • Setur

1.
Seyahat

Haberci.com haberci.com


2.

Gezi Sitesi gezisitesi.com


3.

Sigortacılık

Sigortam.net sigortam.net

  • Sigortam.net

1.
Sigortacılık

Anadolu Hayat anadoluhayat.com.tr

  • Anadolu Hayat Sigorta

2.

HDI Sigorta hdisigorta.com.tr

  • HDI Sigorta A.Ş

3.

Sinema & Film

Sinemalar.com sinemalar.com

  • Sinemalar.com

1.
Sinema & Film

Sinema.com sinema.com

  • Sinema.com

2.

BeyazPerde beyazperde.mynet.com

  • Mynet

3.

Sivil Toplum Organizasyonları

Greenpeace Furkan greenpeace.org

  • Greenpeace

1.
Sivil Toplum Organizasyonları

7cokgec.org 7cokgec.org

  • 7cokgec.org

2.

Suyu Boşa Harcama suyunubosaharcama.org

  • Suyu Boşa Harcama

3.

Spor

Sporx sporx.com

  • Sporx

1.
Spor

Vestel Atletizm vestelatletizm.com

  • Vestel

3.
3.

Telekomünikasyon

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.
Telekomünikasyon

Biri.com.tr biri.com.tr

  • Biri.com.tr

2.

Topluluk / Sosyal İletişim

Frotokritik fotokritik.com

  • Frotokritik

1.
Topluluk / Sosyal İletişim

Akampus akampus.com

  • Akampus

2.

Starwars.gen.tr starwars.gen.tr

  • Starwars.gen.tr

3.

Turizm

Salba Beach Club salbabeachclub.com

  • Salba Beach Club

1.
Turizm

Richmond Nua richmondnua.com

  • Richmond

2.

Rixos Villas rixosvillas.com

  • Rixos Hotels

3.

Ünlü Siteleri

Asfalt Dünya asfaltdunya.com


1.
Ünlü Siteleri
2.

Hande Yener handeyener.com.tr


3.

Üretim & Sanayi

Doluca doluca.com

  • Doluca

1.
Üretim & Sanayi

Vitra vitra.com.tr

  • Vitra

2.

Steelife steelife-tr.com

  • Steelife

3.

Yaratıcı Servisler

Young Media young.com.tr


1.
Yaratıcı Servisler

Zadaca Dijital Medya zadaca.com


2.

Sesli Harfler sesliharfler.net


3.

Yaşam Tarzı

Efes Keyfi efeskeyfi.com


1.
Yaşam Tarzı

İstanbul.com istanbul.com


2.
3.

Yiyecek & İçecek

Doluca doluca.com


1.
Yiyecek & İçecek
2.

Yemekevi.tv yemekevi.tv


3.