Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

En İyi İçerik

TNN.net tnn.net

  • Türk.net

1.

En Erişilebilir Web Sitesi

Otokar otokar.com

  • Otokar

1.

Chip chip.com.tr

  • Chip

1.

Onur Ödülü

Bedri Rahmi bedrirahmi.com

  • Bedri Rahmi

1.

Girişimcilik

Süper Teklif superteklif.com

  • Süper Teklif

1.

Juri Teşvik Ödülü

Annem Mutfak TV annemmutfakta.tv

  • Annem Mutfak TV

1.

Juri Özel Ödülü

Engellere Rağmen engellereragmen.com

  • Engellere Rağmen

1.

Advergame / Kampanya

Yazıklar Değil Mi Carlosa yazikdegilmicarlosa.com


1.

Patrona Mesaj patronamesaj.com


2.

Tarife Yumurtlayan Tavuk turkcell.com.tr

  • Turkcell

3.

Bilgi Teknolojileri (Donanım & Yazılım)

Tamindir.com tamindir.com

  • Tamindir.com

1.

Chip chip.com.tr

  • Chip

2.

Bilgi.com bilgi.com

  • Bilgi.com

3.

Bilişim & Araştırma

Tıp Terimleri tipterimleri.com


1.

Biyo Türk biyoturk.org

  • Biyo Türk

2.

Gen Bilim genbilim.com


3.

Bloglar

Cafe Fernando cafefernando.com


1.

Nyc 2 İst nyc2ist.com


2.

Kendinigelistir.com kendinigelistir.com

  • Kendinigelistir.com

3.

Çevrimiçi Bankacılık

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Akbank akbank.com

  • Akbank

2.

Eğitim

Flash Okulu flashokulu.com

  • Flash Okulu

1.

Zargan zargan.com

  • Zargan İngilizce Sözlük

3.

Emlakçılık

Capital Courtyard capitalcourtyard.com


  • Karınca İnteraktif Medya
1.

Stargate Konutları stargatekonutlari.com


2.

E-Ticaret

1.

YemekSepeti yemeksepeti.com


2.

Etkinlik

Yedigün Ormanı yedigunormani.com

  • Yedigün

1.

RocknCoke rockncoke.com

  • Coca Cola

2.

Akbank Kısa Film akbankkisafilm.com

  • Akbank

3.

Finansal Servisler

Para Garanti paragaranti.com

  • Garanti Bankası

1.

Garanti Pos garantipos.com.tr

  • Garanti Bankası

2.

Haber

Gazeteport gazeteport.com.tr

  • Gazeteport

1.

Seçim 2007 secim2007.ntvmsnbc.com

  • NTVMSNBC

2.

İçerik Paylaşımı

İzlesene.com izlesene.com

  • izlesene.com

1.

Vidivodo.com vidivodo.com

  • Vidivodo.com

2.

Blogcu.com blogcu.com

  • Blogcu.com

3.

İlaç Sanayi

Ertesi Sabah ertesisabah.com

  • Ertesi Sabah

1.

Saçım Dökülüyor sacimdokuluyor.com

  • Saçım Dökülüyor

2.

Bilim İlaç bilimilac.com.tr

  • Bilim İlaç

3.

Kamu Kurumu

İBB ibb.gov.tr

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi

1.

Milli Saraylar millisaraylar.net

  • TBMM Milli Saraylar

2.

Dolmabahçe Sarayı dolmabahcesarayi.com

  • TBMM Milli Saraylar

3.

Kariyer ve İş Bulma

Kariyer.net kariyer.net

  • Kariyer.Net

1.
2.
3.

Kişisel Web Sitesi

Burcu Ovacık burcuovacik.com


1.

Hasan Ersöz hasanersoz.com


2.

Uzay Elbisem Yok uzayelbisemyok.com


3.

Kurumsal Web Sitesi

Kültürel Kurum ve Kuruluşlar

İstanbul Modern istanbulmodern.org


1.

Akbank Sanat akbanksanat.com

  • Akbank

2.

Borusan Sanat borusansanat.com

  • Borusan

3.

Lokalizasyon

Moda

Lc Waikiki lcwaikiki.com


3.

Müzik

Turkish Music Portal turkishmusicportal.org

  • Türk Kültür Vakfı

1.

Müzik Kutusu muzikkutusu.com


2.
3.

Okul / Öğrenci

Mutfak Sanatları Akademisi msa.com.tr


1.

Bonbon Anaokulu bonbonanaokulu.com


2.

Young Guru Academy youngguruacademy.org


3.

Online Dergi

Emecmua.com emecmua.com


1.

Bak Dergisi bakdergisi.com


2.

Yazı Değirmenleri yazidegirmenleri.com


3.

Otomotiv

Doğuştan Yetenekli dogustanyetenekli.com

  • Doğus Otomotiv

1.

Neziroğlu neziroglu.com.tr

  • Neziroğlu Motorlu Araçlar

2.

Honda honda.com.tr

  • Honda Türkiye

3.

Oyun

Fox Sanal Başkan fox.sanalbaskan.com


1.
3.

Pazarlama / İletişim

Circus circus.com.tr


  • Circus Interactive
1.
2.
3.

Perakendecilik & Mağaza

Duvar Kağıdı duvar-kagidi.com

  • Yütaş

1.

Portal

İstanbul.com istanbul.com

  • istanbul.com

1.

G.net g.net


2.
3.

Profesyonel Servisler

Kobi Finans kobifinans.com.tr

  • Finansbank

1.

DenetimNet denetimnet.net


2.

Kobi Eğitim kobiegitim.com

  • Intel

3.

Radyo / TV

1.

Dinamo FM dinamo.fm


3.

Rehber / Değerlendirme

TVdenevar.com dugun.com


2.

Düğün.com dugun.com


2.

Restaurant & Bar

Musa Ustam musaustam.com


1.

Mihrimah Sultan mihrimahsultan.com


2.

Cahide Cerabet cahidecabaret.com


3.

Sağlık

Aşı Dünyası asidunyasi.com


1.

Alzheimer Nedir? alzheimernedir.com


2.
3.

Sanat

İstanbul Modern istanbulmodern.org

  • İstanbul Modern

1.

İstanbul Sanat Evi istanbulsanatevi.com


2.

Antik A.Ş. Müzayede antikas.com

  • Artam Antik A.Ş.

3.

Sanayi ve Ticaret Birlikler

Kuşadası Ticaret Odası kuto.org.tr


1.

Mobilya Sanayiciler Derneği mosder.org.tr


2.

Servisler

İşte Lezzet istelezzet.com


1.

444çicek.com 444cicek.com


2.

Kuryesepeti.com kuryesepeti.com


3.

Seyahat

Bookin Turkey bookinturkey.com

  • Setur

1.

Haberci.com haberci.com


2.

Gezi Sitesi gezisitesi.com


3.

Sigortacılık

Sigortam.net sigortam.net

  • Sigortam.net

1.

Anadolu Hayat anadoluhayat.com.tr

  • Anadolu Hayat Sigorta

2.

HDI Sigorta hdisigorta.com.tr

  • HDI Sigorta A.Ş

3.

Sinema & Film

Sinemalar.com sinemalar.com

  • Sinemalar.com

1.

Sinema.com sinema.com

  • Sinema.com

2.

BeyazPerde beyazperde.mynet.com

  • Mynet

3.

Sivil Toplum Organizasyonları

Greenpeace Furkan greenpeace.org

  • Greenpeace

1.

7cokgec.org 7cokgec.org

  • 7cokgec.org

2.

Suyu Boşa Harcama suyunubosaharcama.org

  • Suyu Boşa Harcama

3.

Spor

Sporx sporx.com

  • Sporx

1.

Vestel Atletizm vestelatletizm.com

  • Vestel

3.

Telekomünikasyon

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.

Biri.com.tr biri.com.tr

  • Biri.com.tr

2.

Topluluk / Sosyal İletişim

Frotokritik fotokritik.com

  • Frotokritik

1.

Akampus akampus.com

  • Akampus

2.

Starwars.gen.tr starwars.gen.tr

  • Starwars.gen.tr

3.

Turizm

Salba Beach Club salbabeachclub.com

  • Salba Beach Club

1.

Richmond Nua richmondnua.com

  • Richmond

2.

Rixos Villas rixosvillas.com

  • Rixos Hotels

3.

Ünlü Siteleri

Asfalt Dünya asfaltdunya.com


1.
3.

Üretim & Sanayi

Doluca doluca.com

  • Doluca

  • Zadaca Dijital Medya
1.

Vitra vitra.com.tr

  • Vitra

2.

Steelife steelife-tr.com

  • Steelife

3.

Yaratıcı Servisler

Young Media young.com.tr


1.

Zadaca Dijital Medya zadaca.com


  • Zadaca Dijital Medya
2.

Sesli Harfler sesliharfler.net


3.

Yaşam Tarzı

Efes Keyfi efeskeyfi.com


1.

İstanbul.com istanbul.com


2.

Yiyecek & İçecek

Doluca doluca.com


  • Zadaca Dijital Medya
1.

Yemekevi.tv yemekevi.tv


3.