Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

Yemeksepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

1.

En İyi İçerik

Bilim

Türkçe Bilgi turkcebilgi.com

  • Türkçe Bilgi

1.

Tubitak tubitak.gov.tr

  • Tubitak

2.

Tıp Terimleri tipterimleri.com


3.

Eğitim

Sanal Dershane sanaldershane.com

  • Sanal Dershane

1.

Muzikdersi.com muzikdersi.com


2.

A Kampüs akampus.com


3.

En İyi Multimedya Uygulaması

T-Box t-box.com.tr

  • T-Box

1.

Rafineri.net rafineri.net

  • Rafineri

2.

BE 2 DO be2do.com


3.

E-Ticaret

Yemeksepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

1.
2.
3.

Finans

Kobi Finans kobifinans.com.tr

  • Finansbank

1.

Para Garanti paragaranti.com


2.

Yatırım Finansman yfas.com.tr


3.

Genel Portallar

Mynet mynet.com

  • Mynet

1.

Kültür & Sanat

Alt Kitap altkitap.com

  • Alt Kitap

1.

Fotokritik fotokritik.com


2.
3.

Mizah

Kahkaha.com kahkaha.com

  • kahkaha.com

1.

Zihnisinir.com zihnisinir.com


2.

Komikler.com komikler.com


3.

Müzik

Müzik Kutusu muzikkutusu.com

  • muzikkutusu.com

1.

Enjoy Rock enjoyrock.com


2.

Garaj.org garaj.org


3.

Otomobil

Türkiye F1 turkiyef1.om

  • Türkiye F1

1.
2.

Oto Dizayn otodizayn.com


3.

Oyun

TRGamer trgamer.com

  • TRGamer

1.
2.
3.

Perakendecilik & Mağazacılık

T-Box t-box.com.tr

  • T-Box

1.

Carousel carousel.com.tr

  • Carousel

  • Zadaca Dijital Medya
2.

SinSin sinsin.com.tr

  • SinSin

3.

Radyo & TV

TV Guide tvguide.digiturk.tv

  • Digiturk

1.
2.

Avrupa Yakası avrupayakasi.com


3.

Sağlık

Revir.com revir.com

  • Revir.com

1.

Aile.org aile.org.tr


2.

Bebek.com bebek.com


3.

Servisler

Yemeksepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

1.
2.

Şikayetvar.com sikayetvar.com


3.

Seyahat & Turizm

Village Park villagepark.com.tr

  • Village Park

1.

Sonfiyat.com sonfiyat.com


2.

Bookin Turkey bookinturkey.com


3.

Sinema

Starwars.gen.tr starwars.gen.tr

  • Starwars.gen.tr

1.

Sinema.com sinema.com


2.

Türk Sineması turksinemasi.com


3.

Sivil Toplum Kuruluşu

Şikayet Var sikayetvar.com

  • Şikayervar

1.
2.

Türk Eğitim Vakfı tev.org.tr


3.

Spor

Lig TV ligtv.com.tr

  • Digiturk

1.

Turkey and Golf turkeyandgolf.com


2.

Türkiye F1 turkiyef1.com


3.

Topluluk

Vosvos vosvos.net

  • Vosvos

1.

Fotokritik fotokritik.com


2.

Asker Arkadaşım test.altinorumcek.com


3.

Yaşam Tarzı

Bagdatcaddesi.net bagdatcaddesi.net

  • Bagdatcaddesi.net

1.

İstanbul.com istanbul.com


2.

Time Out İstanbul timeoutistanbul.com


3.