Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

En Erişilebilir Web Sitesi

Advergame

Uludağ Lezzet Dünyası apps.facebook.com

  • Uludağ İçecek

1.

Smart'ı Tasarla facebook.com

  • Mercedes-Benz Türk

2.

Zaman Yolculuğu zamanyolculugu.com

  • Türk Ekonomi Bankası

3.

Doğru Cevap Gol Getirir dogrucevapgolgetirir.com

  • Türkiye Finans Katılım Bankası

HF

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri ( AVM )

City's Nişantaşı citysnisantasi.com

  • City's Nişantaşı

1.

Bulvar 216 bulvar216.com

  • Özak GYO

2.

Bulvar 216 bulvar216.com

  • Özak GYO

HF

Bankacılık & Finans

Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım

IE Yeniden ieyeniden.com

  • Microsoft

1.

Medyasoft medyasoft.com.tr

  • Medyasoft

2.
3.

Medyasoft medyasoft.com.tr

  • Medyasoft

HF

Blog

Enpedya


1.

KAT.İO kat.io

  • Kat.io

2.

Engelsiz Seyyah engelsizseyyah.com

  • Engelsiz Seyyah

3.

Gezgin Çift gezgincift.com

  • Gezgin Çift

HF

Eğitim

TEB Çocuk tebcocuk.com.tr

  • Türkiye Ekonomi Bankası

1.

Turkcell Akademi turkcellakademi.com

  • Turkcell

2.

Koç Üniversitesi ku.edu.tr


3.

Kadiköy Anneleri kadikoyanneleri.com


HF

Eğlence ( Radyo / Oyun / Bahis / Müzik )

Bilediğin Yerde dilediginyerde.com

  • Digiturk

1.

Karnaval.com karnaval.com

  • Karnaval Media Group

3.

Diyanet TV diyanet.tv

  • TRT Diyanet

HF

En iyi Mobil Web Sitesi

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.

Domino's Pizza dominos.com.tr

  • Domino's Pizza

2.
3.

Türkiye İş Bankası isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

HF

E-Ticaret

ETStur etstur.com

  • ETStur

1.

Alo Parça aloparca.com

  • Alo Parça

2.

Domino's Pizza dominos.com.tr

  • Domino's Pizza

3.

Alo Parça aloparca.com

  • Alo Parça

HF

Etkinlik & Kültür Sanat

Culture PL Türkiye culture.pl

  • Instytut Adama Mickiewicza

1.

Art Label Project

  • Art Label Project

2.

Kuklita kuklita.com

  • Kuklita

HF

Gayrimenkul & Emlak Siteleri

1.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

2.

VARYAP Elements Bodrum elementsbodrum.com

  • Varyap

3.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

HF

Haber Siteleri

Sağlam Altin saglamaltin.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası

1.

CNN Türk cnnturk.com

  • CNN Türk

2.

Kanal Ben kanalben.com

  • Ben Tanıtım Hizmetleri

3.

Para Haberi parahaberi.com

  • Sanko Menkul Kıymetleri

HF

İnternet Bankacılığı

İş Bankası İnternet Şubesi isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

1.

Yapı Kredi İnternet Şubesi yapikredi.com.tr

  • Yapı Kredi Bankası

2.

Senin Bankan seninbankan.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

3.

Senin Bankan seninbankan.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

HF

Kamu Kurumu

Finansal Kurumlar Birliği fkb.org.tr

  • Finansal Kurumlar Birliği

2.

T.C. Enerji Bakanlığı enerji.gov.tr

  • T.C. Enerji Bakanlığı

3.

Kariyer ve İK Siteler

İnsanKaynakları insankaynaklari.sahibinden.com

  • Sahibinden.com

1.

Yenibiris.com yenibiris.com

  • Yenibiris.com

2.

Teb Kariyer tebkariyer.com

  • Türkiye Ekonomi Bankası

3.

Uzmankirala.com uzmankirala.com

  • Uzmankirala.com

HF

Kurumsal Web Sitesi

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.

Turkish Airlines isbank.com.tr

  • Türk Hava Yolları

2.

Türkiye İş Bankası isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

3.

Türkiye İş Bankası isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

HF

Mikrosite

İE Yeniden ieyeniden.com

  • Microsoft
  • Internet Explorer

2.

Okul

Dumlupınar Üniversitesi dpu.edu.tr

  • T.C. Dumlupınar Üniversitesi

1.

Koç Üniversitesi ku.edu.tr

  • Koç Üniversitesi

2.

Terakki Vakfı Okulları terakki.org.tr

  • Terakki Vakfı Okulları

3.

Dumlupınar Üniversitesi dpu.edu.tr

  • T.C. Dumlupınar Üniversitesi

HF

Otel

Regnum Hotels regnumhotels.com

  • Regnum Carya Golf & Spa Resort

1.

Gamirasu Cave Otel gamirasu.com

  • GAmirasu Cave Otel

2.
3.

Almira almira.com.tr

  • Toytaş Turizm Otelcilik

HF

Otomotiv

Ailem İçin En İyisi ailemicineniyisi.com

  • Toyota

1.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

2.
3.

Perakendecilik & Mağazacılık

Kale 360 kale360.com

  • Kale Grubu

1.

Kale Holding kale.com.tr

  • Kale Holding

2.

English Home englishhome.com

  • English Home

3.

Portal

1.

Düğün.com dugun.com

  • Düğün.com

2.

Sağlam Altın saglamaltin.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

3.

Portre.gittigidiyor.com portre.gittigidiyor.com

  • Gitti Gidiyor - Ebay

HF

Reklam & PR & İnteraktif Ajans Siteleri

Reklam Pazar reklampazar.com

  • Türkiye Dijital Reklam Pazarı

1.

Medyasoft medyasoft.com.tr

  • Medyasoft

2.

FOK Dijital fok.com.tr

  • Fok Dijital

3.

FOK Dijital fok.com.tr

  • Fok Dijital

HF

Restoran & Cafe & Gece Mekanı

Surplus Restaurant surplus.com.tr

  • Surplus Restaurant

1.

Burger King burgerking.com.tr

  • Burger King
  • Woohoo Digital

2.

Sess Nişantaşı sessnisantasi.com

  • Nişantaşı Ses

3.

Butcha Butcher House butchasteakhouse.com

  • Butcha Butcher Shop & Steak House

HF

Seri İlan

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

1.

Hürriyet Emlak hurriyetemlak.com

  • Hürriyet

2.

Ekolay.net ekolay.net

  • Hürriyet

3.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

HF

Sigortacılık

Sigorta Yeri sigortayeri.com

  • Sigorta Yeri

1.

Avivasa Emeklilik ve Hayat avivasa.com.tr

  • AvivaSA Emeklilik ve Hayat

2.

Sigortam.net sigortam.net

  • Sigortam.net

3.

Turkuaz Sigorta turkuazsigorta.com

  • Turkuaz Sigorta

HF

Sivil Toplum Organizasyonları / Sosyal Sorumluluk

TEB Çocuk tebcocuk.com

  • Türk Ekonomi Bankası

2.

Karbon Ölçer ww17.karbonolcer.com

  • Atos

3.

Görmezden Gelmeyelim gormezdengelmeyelim.com

  • Abdi ibrahim Otsuka

HF

Sosyal Medya Kampanyası

Hayatımın Macerası hayatiminmacerasi.com

  • Acer Türkiye

1.

Zaman Yolculuğu zamanyolculugu.com

  • Türkiye Ekonomi Bankası

2.

Keşke Tatil Olsa etstur.com

  • Etstur.com

3.

Hayatımın Macerası hayatiminmacerasi.com

  • Acer Türkiye

HF

Spor

Gloria Sports Arena gloriasportsarena.com.tr

  • Gloria Sports Arena

1.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü bjk.com.tr

  • Beşiktaş Jimnastik Kulübü

2.

Anadolu Efes Spor Kulübü anadoluefessk.org

  • Anadolu Efes Spor Kulübü

3.

Tofaş Spor Kulubü tofasspor.com

  • Tofaş Spor Kulubü

HF

Telekomünikasyon

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.
2.

Superonline superonline.net

  • Turkcell

3.

Topluluk / Sosyal İletişim

Komşu Yemeği komsuyemegi.com

  • Komşu Yemeği

1.

Forum Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

2.

Uykusuz Anneler uykusuzanneler.com

  • Uykusuz Anneler

3.

Görmezden Gelmeyelim gormezdengelmeyelim.com

  • Abdi ibrahim Otsuka

HF

Turizm & Seyahat

ETStur etstur.com

  • ETStur

1.

Lets Go etstur.com

  • ETStur

2.

Turkish Airlines turkishairlines.com

  • Türk Hava Yolları

3.

Gezgin Çift gezgincift.com

  • Gezgin Çift

HF

Ünlü Siteleri

Bennu Yıldırımlar bennuyildirimlar.com

  • Bennu Yıldırımlar

1.

Bedri Rahmi bedrirahmi.com

  • Bedri Rahmi

3.

Ebru Gündeş ebrugundes.com.tr

  • Ebru Gündeş

HF

Üretim & Sanayi

NURUS nurus.com

  • NURUS

1.

Filli Boya filliboya.com

  • Betek - Filli Boya

2.

Birim Mobilya birim.com

  • Birim Mobilya

3.

Uğur Soğutma Makinaları ugur.com.tr

  • Uğur Soğutma Makinaları

HF

Yaşam

KAT.İO kat.io

  • Kat.io

1.
2.

Düğün.com dugun.com

  • Düğün.com

3.

Düğün.com dugun.com

  • Düğün.com

HF

Yiyecek & İçecek

HasanBey Çiftliği hasanbey.com

  • Hasanbey Çiftliği

3.

Kahve Dünyası kahvedunyasi.com

  • Kahve Dünyası

HF